Apie mus

VŠĮ AUGU KARTU

Tai terapinė erdvė šeimoms ir jų vaikams, kurie patiria ugdymo iššūkius. Tai augimo erdvė specialistams, ieškantiems atsakymų. Siekdami įgalinti šeimą, padedame ne tik suprasti Vaiką bei jam padėti, stengiamės apjungti visą su vaiku susijusią aplinką ir padėti šeimai kurti komandą su artimiausiais žmonėmis ir specialistais, dirbančiais su Vaiku.

VšĮ „Augu kartu“ – tai vieta, kuri išaugo iš ilgalaikės darbo patirties su šeimomis, auginančiomis autistiškus ar kitus raidos sutrikimus turinčius vaikus. Tai ilgai puoselėta svajonė, gimusi iš artimo ryšio, užsimezgusio su šeimomis ir jų vaikais, siekiant sukurti visavertę, palaikančią aplinką, kurioje augtų ne tik vaikas, bet augtume visi kartu.
VšĮ „Augu kartu“ centro idėjinį pagrindą kuria DIR® modelio principai
(turėtų būti interaktyvūs visi trys žodiai ir nukreiptų į visą DIRFloortime meniu skiltį)
, kurie pritaikomi tiek individualiame darbe su vaikais ir šeimomis, tiek kuriant sisteminį pokytį, formuojantį reikalingą šeimos ir vaiko paramos struktūrą. Tikime, kad šeimos, patiriančios ugdymo iššūkius negali likti vienos ir siekiame suburti komandą, kuri palaikytų šeimą kasdienėse ugdymo situacijose bei darant svarbius vaikui sprendimus.

Mission

Mūsų misija

Formuoti naują kultūrą darbe su šeimomis ir įvairių iššūkių turinčiais vaikais Lietuvoje. Siekiame formuoti naujus ugdymo principus, atskleidžiant santykio ir raidos principų vertę individualiame, šeimos bei visuomeniniame kontekste.

Vission

Mūsų vizija:

Atskleisti asmeninio santykio svarbą ugdymosi procesuose, perkeičiant sudėtingas lavinimo užduotis į emociniu ryšiu praturtintas ugdymosi akimirkas. Padedant šeimoms pažinti vaiko raidą ir patiriamus iššūkius, siekiame, kad šeimos galėtų išskleisti savo vaiko tikruosius gebėjimus ir kurtų gilų ryšį su savo atžalomis.

Vertybės

Mūsų Vertybės

Santykis … nes tai yra mūsų žmogiškosios prigimties pamatas ir viso augimo bei raidos variklis
– Emocinis ryšys … nes jis sukuria pasaulio ir visa, kas jame yra, reikšmę
– Kiekvieno žmogaus orumas … nes vis žmonės turi vienodą pamatinę vertę, kurios jokie (ne)gebėjimai negali paveikti
– Viltis … nes tikime, jog kartu galime išgyventi net sudėtingiausias akimirkas naujoje šviesoje
– Bendradarbiavimas … nes bendra šeimos ir (ar) specialistų komanda, vedama vaiko, gali nuversti kalnus
– Rezultatas … nes mums svarbu konkrečiais rezultatais prisidėti prie Jūsų šeimos ar Jūsų profesinės realybės perkeitimo.

„Mūsų atsakas yra meilė: ne dirbtina, klaidinanti ar šventeiviška, bet tikra, konkreti ir pagarbi meilė. Tam, kad mūsų gyvenimas išsipildytų ir patirtume tikrą laimę, turime jaustis laukiami, mylimi, turime būti bendruomenės dalimi ir turėti atramą, kai su pasitikėjimu žvelgiame į savo ateitį. Žinome, kad tai reikalinga visiems, bet to įrodymu tampa patys silpniausi. Tikėjimas yra puikus mūsų gyvenimo palydovas, kai jis mums padeda patirti savo kūrinių niekada neapleidžiančio Tėvo buvimą.“

Popiežius Pranciškus