Pagaliau puiki galimybė sužinoti daugiau apie DIRFloortime modelį!

2020 metų kovo 20-22 dienomis organizuojamas įvadinis DIR 101 kursas!

Kursus ves Denise Wilson (Jungtinė Karalystė) – tarptautinės ICDL organizacijos sertifikuota mokymų vadovė, ergoterapeutė, autizmo spektro tyrimų vadovė, žaidimų terapijos, neuroraidos (INPP Method), sensorinės integracijos terapeutė, “Connecting Through Play” vadovė – ir Paulina Kuraitienė – 
tarptautinės ICDL organizacijos sertifikuota mokymų vadovė, specialioji pedagogė, VšĮ „Augu kartu“ vadovė.

Denise kvietimas iš 2019 metų pavasarį vykusių kursų:

Tai puiki galimybė sudalyvauti tarptautinio lygmens DIR modelio kursuose! Kursai skirti tėvams ir įvairių sričių specialistams. Bus teikiami tarptautiniai ICDL pažymėjimai, suteikiantys galimybę dalyvauti tolimesniuose ICDL organizuojamose DIR mokymų pakopose!

Nepraleiskite progos įsikvėpti ir išmokti augti kartu su savo vaikais!

Daugiau apie DIR modelį

DIR modelis padeda emocinei raidai ir visapusiškai psichologinei sveikatai tiek vaikams, tiek suaugusiems, įskaitant ir asmenis su eaidos sutrikimais ir autizmo spektru. Tai modelis, kuris padeda suprasti mūsų vaikus, vienas kitą ir suprasti kaiop kuriamas santykis, grįstas stipriu ryšiu, supratimu, meile ir bendravimu. Dėka šio požiūrio galima atrasti tikruosiuos kiekvieno asmens gebėjimus.

DIR modelio pavadinimo raidės pristato modelio pagrindinius elementus (Developmental, Indivodual-differences, Ralationship-based)

1. Natūrali raida. Modelis grįstas natūralia visapuse žmogaus raida. S. Greenspan sukurti funkcinės, emocinės raidos etapai yra kiekvieno mūsų vystymosi kelias. Šie raidos etapai, jų eiliškumas ir įsisavinimas suteikia visavertį pagrindą mūsų emocinei raidai bei mąstymo funkcijoms
2. Individualūs ypatumai. Kiekvienas vaikas turi savo unikalų individualų profilį, į kurį būtina atsižvelgti. Modelio kontekste atsižvelgiama į jutiminę sistemą, savireguliacijos gebėjimus, motorinius įgūdžius, fizinę sveikatą, prieraišumą, traumines patirtis ir kt.
3. Santykis. Modelio pagrindas – emociniu ryšiu grįsti vaiko ir artimiausių jam žmonių užsiėmimai. Vaiko gebėjimas suvokti save ir jį supantį pasaulį gerėja dėka nesibaigiančio ryšio su jį supančiais žmonėmis.

Floortime. Tai pagarba ir žaismingumu grįsti užsiėmimai, kurie skatina natūralią raidą. Floortime neatsiejamas nuo santykio bei pačio DIR modelio.